Son Aktiviteler

Forum İstatistikleri
  • Toplam Yorumlar:70
  • Toplam Konular:70
  • Toplam Üyeler:5
  • Son Üye:uhetobmes


Yazar: backlink
06-11-2020, Saat: 15:19
Forum: BACKLİNK EKLE
- Yorum Yok

En Çok Kullanılan Backlink Programları

En çok kullanılan backlink programları ve web siteniz için geri bağlantı oluşturmanıza yardımcı olacak yazılımların tanıtıldığı içeriğimize bağlamadan önce klasik olan şeyi yapacağım. Backlink terimi hakkında bilgi vereceğim. Şüphesiz bu terim bilgi sahibi olmayan bir kişi bunun programını aramaz ama adettendir biz yine de bilgi verelim Smile
Backlink, web sitenize başka bir web sitesinden bağlantı alma işlemidir. SEO çalışmalarında link oluşturmak kolay gözüküyor olabilir ama zor ve emek isteyen bir süreçtir.
Bir kullanıcı bağlantı kurma sanatını iyi ve doğru biçimde öğrenirse, web sitesinin popülaritesini hızlandırabilir. Bağlantı kurma, otoritenizi artırmanız konusunda size yardımcı olur ama tek başına ele alındığında bu yeterli olmaz. Otoriteyi yükselmeniz için internet pazarlama sürecine de orta düzeyde hakim olmanız gerekir.
En iyi backlink oluşturma araçlarını yada yazılımlarını mı arıyorsunuz? Şu anda piyasada mevcut olan birçok link oluşturma yazılımı bulunmaktadır.
Bu içerik sadece sizleri bilgilendirmek amacıyla oluşturuldu. Backlink kaynaklarının programlar aracılığıyla oluşturulmasına tamamen karşıyım. Web sitemiz için oluşturacağımız kaynaklar kesinlikle doğal olmalı ve programlar aracılığıyla oluşturulmamalıdır.
Bunları kullanmanın çeşitli amaçları vardır. Otorite artırmak, arama motoru sonuç sayfasında daha iyi konumlarda yer almak ve marka bilinirliği oluşturmak. Bunlar web sitelerimize yatırım yapmak için oldukça yeterli nedenlerdir.
En Çok Kullanılan Backlink Programlarının Listesi
Aşağıda yer alan programlarda sadece bağlantı oluşturanlar değil denetleyen yazılımlarda paylaşıldı. Hazırsanız inceleyelim;
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Money Robot
Softtechsrl tarafından oluşturulan otomatik bir SEO aracıdır. Son yıllarda pazarda çok fazla konuşuldu. Geçmiş dönemlerde son derece etkili olan bir SEO aracıydı. Web sitenize trafik çekmenin ve Google’ın ilk sayfasında yer almanın en kolay araçlarından biri olduğunu söyleyen ve kolay kullanıma sahip olduğunu iddia eden kişiler var.
Özellikle linkwheel yapılandırma süreçlerinde yetenekli olan bu araç paravan kaynak oluştururken tercih edilebilir.
SEOJet
SEOJet, web siteniz veya önem verdiğiniz sayfaların herhangi biri için kolayca bağlantı profillerini oluşturmanıza yardımcı olabilecek bir yazılımıdır.
SEOjet web sitesinde %100 doğal backlink profiline sahip olmanız için bizlere rehberlik ettiğinden bahsediyor. Müşterilerinizin yada size ait sitelerin sıralaması hızlı ve tutarlı bir şekilde artıracağını iddaa ediyor. Üstelik bunu da algoritmaları etkilemeyecek kalitede yaptığını belirtiyor. Çok iddaalı. Denemeye değer mi? Ana sitemiz için olmasa bile alternatif kaynaklar için tercih edilebilir.
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
Ahrefs
Ahrefs, sayfaları yüksek hızda tarayan güçlü bir backlink analizörüdür. Dakikada 4,1 milyon sayfa tarayabiliyor. Smile Ahrefs’i backlink kaynaklarınızla ilgili en yeni ve en alakalı bilgilerin kaynağı olarak gösterebiliriz. Rakip backlink kaynaklarını tespit etmemize yardımcı olan bu araç sayesinde rakiplerimizin bağlantı aldığı kaynaklar arasından en iyilerini filtreleyip bağlantı alınabilir.
Moz Pro
Moz, en iyi SEO araçları arasındadır. Hem yeni hem de ileri düzey kullanıcılar için kapsamlı özellikleri vardır. Moz’un SEO, Twitter analitiği, bağlantı olanakları, otorite kontrolü ve daha birçok özelliği vardır. Üstelik tüm bunlara 30 gün boyunca ücretsiz olarak erişme imkanınız da bulunmakta. Moz Pro’ya üye olun ve hemen denemeye başlayın.
SEMRush
Arama motoru optimizasyonu hizmetlerinden yararlanan web siteleri sahipleri için faydalı bir araçtır. SEO hizmetleriyle ilgili çok iyi özellikleri bulunan bu araç eksiksiz hizmet vermektedir. Bunu kullanarak, bireyler web siteleriyle ilgili detaylı veri toplayabilirler.

Backlink oluşturma programıyla alakalı çok fazla öneride bulunmak istemedim. Sebebi ise web sayfalarınız zarar verecek hiçbir içeriğin altında benim imzam olamaz. Ben Ayhan Karaman olarak siz değerli takipçilerime fayda sağlayacak içerikleri üretirim. Bu sayfayı 2014 yılında hazırlamıştım. Ama şimdi Şubat 2019 tarihinde güncelleme kararı aldım. Sebebi az önce yazdığım gibi sizlersiniz. Siz değerli takipçilerimin emeğine zarar verecek içerikleri barındırmak istemiyorum o nedenle yeniliyorum.
Backlink kaynaklarıyla alakalı bir öneride bulunmak istiyorum;
Web sitenize bağlantı alacağınız zaman çok dikkatli olmalısınız. İlgisiz, sitenize trafik getirmeyecek sonrasında davranış sergilemeyecek kullanıcıların oluşacağı bir yapılanmadan uzak durmalısınız. Unutmayın edinme sağlatmayan, davranış sergiletmeyen hatta ve hatta dönüşümle sonuçlanmayan kaynak kaynak değildir.

Bu konuyu yazdır


Yazar: backlink
06-11-2020, Saat: 15:17
Forum: BACKLİNK EKLE
- Yorum Yok

Backlink almanın site değerini ve site güven puanını arttırdığı bir gerçektir. Alınan backlinkler sayesinde web siteleri arama motorları tarafından çok daha sık ziyaret edilir. Backlink almadan önce web site içeriğinin hedef anahtar kelimelere uygun bir şekilde özgünleştirilmiş ve etkili bir makale ile düzenlenmesi alınan backlinklerden çok daha fazla faydalanmayı sağlar. Backlinkler pagerank'i yükselten en etkili araçtır.

Alıntı:Şimdi sizler için araştırdığımız 10 ücretsiz backlink siteleri ve özelliklerini vermek istiyoruz.
 
quup.com
%100 yerli bir sosyal ağ olan quup.com bedava backlink veren siteler arasında öne çıkıyor. İçeriği oldukça zengin olup bazı içerikler editörler ve quupBot tarafından hazırlanarak gerçek zamanlı sunuluyor. 2018 yılında kaliteli ve kalıcı backlink alınabilecek bir site olup siteye girerek kayıt olmak yeterlidir.

peplr.com
Yerli bir platform olan peplr.com, bir nevi Türk usulü Twitter olarak görülüyor. Makro bir blog sitesi olarak çalışma mantığı ve stili ile tıpkı Twitter'a benziyor. Kullanıcı dostu bir panele sahip olup sponsor linkler, sponsor üyeler ve hashtaglerde çıkan sponsor bağlantılar olarak oldukça zengin. Bedava backlink ekleme için popüler bir site.

foodspotting.com
Ücretsiz site tanıtımı ve yine ücretsiz backlink ekleme yapılabilen bir sitedir. Siteye giriş yapıldıktan sonra “sign in” butonuna tıklanmakta, açılan sayfada "join" butonuna tıklanarak istenen bilgiler doldurulmaktadır. Onay maili geldikten sonra hesap aktive edilir ve profil kutucuğundaki "setting" ve ardından web site kutusuna kişi web sitesinin adını yazarak bedava backlink elde eder.

flipboard.com
Facebook, Instagram ve Twitter gibi sosyal ağlara bağlanan bir site olarak tüm haberleri ve dünyanın dört bir yanından hikâyeleri okuyacağınız bir sitedir. Sosyal medya etkileşiminin seo performansını ne kadar önemli derecede etkilediği bir gerçektir. Bedava backlink veren bir site olarak web sitenizi en çok ziyaretçi alan siteler arasına katabilirsiniz. Seo anlamında sitenize kayda değer bir katma değer sağlayan bir site olarak tavsiye edilmektedir.

del.icio.us
Sosyal imleme siteleri içerisinde kaliteli bir platform olarak dikkat çekmektedir. Arama motorları sosyal imleme kaynağı olarak del.icio.us u çok seviyor. Üye olduktan sonra profilinize web sitenizi eklemeniz yeterli. Sonrasında dilediğiniz kadar paylaşımda bulunabilir, web sitenizin performansını arttırabilirsiniz. Ücretsiz ve kalıcı backlink almak için önerilen bir sitedir. Backlink veren sitenin ve backlink alınan sayfaların aktif olması önemlidir. Aksi takdirde bir işe yaramayacaktır. del.icio.us bu bakımdan backlink alınabilecek kaliteli bir site olarak dikkat çekiyor.

storify.com
En iyi seo siteleri arasında yer alan storify.com en kaliteli backlink siteleri arasında yer alır. Backlink olmadan seo yapmanın oldukça zor olduğu günümüzde web siteleri için seo, ziyaretçi sayısını arttırma bakımından çok önemlidir. Storify.com ile video, fotoğraf, yazı ve ses dosyalarını Facebook, Twitter mesajlarını tek başlıkla bir araya getirebilir, Google dan herhangi bir içeriği kendi hikayenizde kullanabilirsiniz. Storify.com a üye olup bir kullanıcı hesabı oluşturun ve bedava kaliteli backlink sahibi olun.

visual.ly
En iyi görselleştirilmiş bilgi kaynak sitesi olarak bilinen visual.ly, kaliteli ve bedava backlink alma için başvuracağınız bir adrestir. Profil backlink oluşturabileceğiniz site yüksek DA ve PA değerine sahip bir adres olarak dikkat çekiyor. Ücretsiz backlink almak ve backlink ağı yaratmak için visual.ly sitesine önce üye olmak sonra profil oluşturmak gerekiyor. Profil oluşturduktan sonra web sitenizi profilinize ekleyin ve bedava backlik sahibi olun.

soundcloud.com
Video ve ses paylaşım sitesi olan soundcloud.com, oluşturduğunuz video ve ses kayıt dosyaları ile bedava backlink alabileceğiniz bir adrestir. Üye olup profil oluşturduğunuzda da bedava backlink sahibi olabilir, popüler bir ses ve video paylaşım sitesi olan soundcloud.com ile web sitenizi arama motorlarında en çok ziyaretçi alan siteler arasına yükseltebilirsiniz.

giphy.com
Kaliteli bir backlink, doğal ve özgün bir içerikle dönüş yapan sitedir. Sosyal medya alt yapısı ve kaliteli içerikleri ile giphy.com dünyanın en iyi ve en büyük gif paylaşım sitesi olarak biliniyor. Profil backlink almak için mükemmel bir adres olan siteye üye olmak ve sonrasında profil ayarlarında web sitenizi eklemek bedava backlink almanız için yeterli.

about.me
Bedava backlink almak için birçok yöntem bulunuyor. Müşteri yorumları, forumlar, rakiplerden backlink almak, internet günlükleri, misafir yazarlık, sosyal backlinler bunlardan bazılarıdır. Daha fazla ziyaretçi almak için tek bir bağlantı ile web sitenizin kim olduğunu anlatacağınız about.me bedava backlink veren sitelerden biridir. Web sitesine girin, kayıt olun, hakkınızda bölümünü doldurun ve site adresinizi ekleyin.

Backlink Nasıl Alınır?


Son zamanlarda gelen soruların başında backlink nasıl alınır sorusu ile çok karşılaşmaya başladık. Tabi ki öyle backlink al demekle alınmıyor. Biz kısaca size mantığını anlatalım. A ve B siteleri olsun. A sitesi sizin olsun B sitesi de backlink alacağımız site olsun. B sitesinde herkese açık şekilde A sitesinin linki paylaşıldığında ve tıklanabilir olduğunda bu backlink sayılmaktadır. Yani sizin sitenize gelen geri bağlantı noktası oluşturdunuz demektir.

Backlink Programı


Bir diğer soru ise otomatik backlink oluşturan sorgu sitelerinin fayda sağlayıp sağlamadığıdır. Biz kesinlikle bu tarz otomatik backlink siteleri tavsiye etmemekteyiz. Ayrıca hatırladığımız kadarı ile Senuke gibi otomatik backlink programı sitenize bir anda birçok yapay bağlantı kazandırdığı için kısa zamanda sitenize olumsuz etki edecektir.

Olumsuz etkiden kastımız ise Google backlink analizi yaparken yapat veya abartılı backlink çalışmaları tespit ettiğinde genellikle Manuel Spam veya başka bir ceza yaptırımı uygulamaktadır. Bir sabah kalktığınızda sitenizin tamamen sıralamadan kaybolduğunu görebilirsiniz.
 
Alıntı:Bonus: Bedava backlink konusunda madem çığır açtık. Değerli ve kaliteli bir siteden yani r10 backlink almayı da unutmayınız. İster profil backlink isterseniz de blog backlink alabilirsiniz. Yeter ki ücretsiz backlink programı gibi serüvenlere girişmeyiniz.
Bir bonus fikir daha verelim. Zor bir tür olmasına rağmen edu backlink eğer ki doğal yollar üzerinden alındı ise (hacklink kullanılmadan) arama motorları gözünde çok değerli bir bağlantı sayılmaktadır. Herkesin düştüğü bir hata var seo backlink değildir. Seo sadece backlinkten ibaret bir çalışma değildir. Optimizasyon anlamı taşıyan bu kelime sitenin tüm iç ve dış eylem, yapı ve çalışma prensiplerinin optimize edilmesine verilen genel isimdir. Ücretsiz backlink almanız her zaman doğal bir görünüm kazandıracaktır.  Tabi ücretsiz alıyorum diye abartmanız, eski yöntemleri uygulamanız gerekmiyor. Onlarca ziyaretçi defteri backlink basmanın da bir anlamı yok değil mi?

Sizlere ücretsiz backlink siteleri hazırlarken onlarca farklı siteyi daha önceden yaptığımız seo çalışmaları için hazırladığımız siteler arasından en etkili olanları sunduk. Hala bu içeriğin ardından en iyi backlink programı diye arama niyetine giriyorsanız zaten kaybetmeniz çok yakındır!

Aldığınız backlink kontrol etmek istediğiniz taktirde backlink öğrenme için Search Console bölümüne girmeniz gerekmektedir. Eğer Search Console erişiminiz yok ise mutlaka bunu halletmeniz gerekmektedir. Çünkü bu araç backlink sorgu işlemi için değil, arama motoru ile aranızda gerçekleşen tüm süreci daha sağlıklı yönetmenizi sağlıyor. Sitenizde yer alan eksiklikler, yapmanız gerekenler hakkında size bilgiler veriyor.

Search Console üzerinden backlink sorgulama için sol menüde yer alan Bağlantılar bölümünü tıklayabilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfada en çok backlink veren siteler alan adları ile birlikte gözükecektir. Ayrıca bunların yanında en çok bağlantı verilen sayfalarınız iç ve dış bağlantı şeklinde rapor olarak sunulmaktadır. Aralarından en iyi backlink siteleri analiz etmek içinde aldığınız sitenin DA PA değerlerini sorgulayarak kendiniz karar verebilirsiniz.

Backlink yapma ve bir network oluşturmak kolay değil, sabır ister. Fakat oluşturduğunuz network ne kadar güçlü olursa sitenin otoritesi de o kadar güçlü olur.

Bu konuyu yazdır


Yazar: admin
27-10-2020, Saat: 13:17
Forum: BACKLİNK EKLE
- Yorum Yok

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Betsat Online Bahis ve Canlı Casino Sitesi

Betsat
 sitesi spor bahisleri ve casino alanında hizmet veren bir bahis sitesidir. Sitede tüm spor müsabakalarına canlı veya maç önü bahis alabilirsiniz. Spor bahisleri alanında oldukça yüksek oranlar sunan sitede kesintisiz bir şekilde ve bir çok bahis marketi fırsatı ile bahis keyfini yaşayabilirsiniz. Casino alanında en iyi sunucular ile çalışan Betsat canlı casinoda başta blackjackpokerbakarat ve rulet oyunlarını en gerçekçi şekilde oynama fırsatı sunuyor. Bunların yanı sıra kullanıcılarına sunduğu yüksek yüzdeli bonuslar ile en çok tercih edilen bahis firmaları arasında yerini almaktadır.

 
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Betsat Giriş Yapmak İçin Tıklayınız: [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

 
Betsat Spor Bahisleri
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]seven kullanıcıların en çok tercih ettiği bahis sitesi olan Betsat’ta bu bahisler ile kazanç elde etmek oldukça kolaydır. Kullanıcılarının kazanç elde edebilmesi için oldukça yüksek bahis oranları sunan site spor bahisçilerinin en sevdiği sitelerden biri konumundadır. Spor bahisleri alanında bir çok bonus fırsatı sunan sitede her spor dalından karşılaşmaya bahis alabilirsiniz. Başta futbol ve basketbol olmak üzere amatör spor branşlarınada online bahis açan sitede kullanıcılar oldukça yüksek kazançlar elde etmektedir. Betsat sitesi spor bahisleri alanında tercih edebileceğiniz en iyi siteler arasındadır.
 
Betsat Canlı Bahis
Canlı bahisler spor severlerin hızlı ve kolay bir şekilde kazanç elde edebilecekleri bir alandır. Bu alanda maç içerisindeki aksiyonlara göre hızlı bir şekilde bahis alabilir ve dakikalar içerisinde kazanabilirsiniz. Betsat sitesi [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] alanı için rakiplerine göre oldukça yüksek bahis oranları sunmaktadır. Bunun dışında canlı bahisler için neredeyse bültendeki tüm maçları kullanıcılarına sunmaktadır. Canlı bahis için korner bahisleri, gol dakikası aralığı gibi bahis marketleri en çok tercih edilen bahis seçenekleri arasındadır.
 
Betsat Casino
Türkiye’de casino oyunları oynamak sizlerinde bileceği üzere oldukça zor ve meşakkatlidir. Betsat bahis sitesi ise bunu kolaylaştırarak kullanıcılarına en iyi ve gerçekçi [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] deneyimini sunmaktadır. En iyi casinolarda bulunan tüm slot oyunlarını bünyesinde bulunduran site aynı zamanda bu oyunları en kaliteli casino sunucuları ile oynama imkanı sunmaktadır. Türkiye’de hizmet veren diğer bahis sitelerinin aksine oldukça sade ve anlaşılır bir arayüz kullanan Betsat bu oyunları oynayabileceğiniz en kaliteli adres konumundadır. Casino alanı için bir çok bonus fırsatı bulabileceğiniz sitede kolaylıkla  kazanç elde edebilirsiniz.
 
Betsat Canlı Casino
Betsat sitesi slot casino oyunlarının yanında canlı casino alanında da hizmet vermektedir. Slot casino alanında geçerli tüm bonuslar [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] alanı içinde geçerlidir. Canlı casinoda 7/24 canlı ve birbirinden güzel kurpiyerler ile oyunlara katılım sağlayabilirsiniz. Bir çok canlı casino oyununu özel masalarda oynamanıza olanak sağlayan site aynı zamanda bu masalarda sizlerin özel taleplerini de karşılıyor. Oyun sırasında deste değişikliği veya krupiyer değişikliği gibi taleplerinizi hızlı bir şekilde yerine getirmektedir.
 
Betsat Bonuslar
Betsat bonus konusunda oldukça renkli bir bahis sitesidir. Bu sitede ilk yatırımınızdan başlayarak yapacağınız tüm yatırımlarınıza [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] alabilirsiniz. Bu bonusların oranları oldukça yüksek olup çevirimleri oldukça kolaydır. Sizde yapacağınız yatırımlara bonus alarak kazanç elde etmek istiyorsanız Betsat sitesinde gönül rahatlığı ile bahis alabilirsiniz.
 
Betsat Ödeme Yöntemleri
Betsat sitesine Türkiye bankalarında hesabı olan tüm kişiler yatırım yapabilmektedir. Kullanıcıların en çok tercih ettiği paparacepbank ve QR kod yatırımları başta olmak üzere hızlı kriptoCMT cüzdan gibi daha bir çok [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.] sitenin yatırım bölümünde sizleri beklemektedir.
 

Betsat Giriş Yapmak İçin Tıklayınız: [Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Kategoriler
[size=undefined]

Son Yazılar
[/size]
[size=undefined]

Betsat Bonus
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Betsat Güncel Giriş Adresi | Betsat Online Canlı Bahis Sitesi
© 2020
[/size]
Bu konuyu yazdır


Yazar: admin
09-10-2020, Saat: 00:51
Forum: Korku Oyunları
- Yorum Yok

[Resim: Prototype-2-Radnet-Edition-1.jpg]
Prototype 2 Radnet Edition İndir – Full PC + DLC
2009 yılında piyasaya çıkarılmış olan Prototype oyunun devamı olan bu oyunda oldukça dramatik olaylar yaşamış olan Çavuş James Heller’i yönlendirecek ve bir kum fırtınası sonucu biyoloji silahlara ve yeteneklere sahip olacaksınız. Sizi bu hale getiren kişilerden intikamınızı almak için ölümcül bir yolculuğa atılacak ve karşınıza çıkan düşmanlarınızı yok etmek için çaba sarf edeceksiniz. New York’da geçen bu hikayede sahip olduğunuz yeni yetenekler ile intikamınız almaya çalışacak ve bu lanet virüsü yok etmek için elinizden geleni yapacaksınız.


[size=undefined]
Prototype 2 Radnet Edition MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7
İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.6GHz, AMD Phenom X3 8750
Bellek: 2 GB RAM
Sabit Disk Alanı: 10 GB
Video Kartı: 512 MB RAM ile NVIDIA GeForce 8800 GT, 512 MB RAM ile ATI Radeon HD 4850
DirectX: 9.0C veya üstü
Ses: Herhangi DirectX 9 uyumlu Ses Kartı
[Resim: Prototype-2-Radnet-Edition.jpg]
[Resim: Prototype-2-Radnet-Edition2.jpg][/size]


Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca
İşletim Sistemi: Windows XP ve üzeri
Üretici: Activision
Bellek: 7,36 GB
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Bu konuyu yazdır


Yazar: admin
09-10-2020, Saat: 00:50
Forum: Korku Oyunları
- Yorum Yok

[Resim: Pacify-4.jpg]
Pacify The Farm Full İndir, Doğaüstü olaylarla ilgilenen bir şirket için çalışacağınız Pacify The Farm oyununda eski bir cenaze evi içerisinde girecek ve ev içerisinde bulunan kötülüğü yok etmeye çalışacaksınız. Çalışmış olduğunuz şirkete ev içerisinde doğaüstü olaylar olduğunu ispatlayacak bir kanıt arayacak ve peşinizde olan ürkütücü kızdan korunmak ve evden bir an önce çıkmak için etrafınızda bulunan nesnelerden faydalanacaksınız.


[size=undefined]
Pacify The Farm MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 8.1 / 10 – (x64)
İşlemci: Intel Core i5-2400 – AMD FX-6300
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 670 / AMD R9 270
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 20 GB Depolama Alanı[/size]


[size=undefined]
[Resim: Pacify-1.jpg] [Resim: Pacify-3.jpg] [Resim: Pacify-2.jpg]
[/size]


Desteklenen Diller: Türkçe, İngilizce, Fransızca
İşletim Sistemi: Windows 7 x64 ve üzeri
Üretici: Shawn Hitchcock
Bellek: 2,46 GB
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Bu konuyu yazdır


Yazar: admin
09-10-2020, Saat: 00:50
Forum: Korku Oyunları
- Yorum Yok

[Resim: The-Cursed-Forest3.jpg]
The Cursed Forest İndir v1.0.6, Her yanlış adımınızın sonunuzu getirecek olan karanlık ve ürkütücü bir ormana dalacak ve güzellik ve tehlikenin bir arada bulunduğu bu ormanın sırlarını açığa çıkarmaya çalışacaksınız. Ormanda bulunan tehlikeli yaratıklarla çarpışacak ve hapsedilmiş ruhları serbest bırakmak için çeşitli ayinler yapacaksınız.


[size=undefined]
Oyunun İsmi: The Cursed Forest
Oyun Çıkış Tarihi: 11 Eylül 2015
Oyun Türü: Macera
Dil: Türkçe
Ek Dlc Paketi: Yok
Lisans: Tam Sürümdür
Platfrom: PC Bilgisayar
Kurulum Yöntemi: Repack
Crack Varmı: Evet
Boyut: 2,34 GB
Dosya: RAR[/size]


[size=undefined]
The Cursed Forest MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 / 8.1 (x64)
İşlemci: Intel Core i3 6100 – AMD FX 8350
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: GTX 660 2 GB – Radeon 7850 2 GB
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 5 GB Boş Alan
[Resim: The-Cursed-Forest.jpg]
[Resim: The-Cursed-Forest2.jpg]
[/size]


Desteklenen Diller: İngilizce, Rusça
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 x64 ve üzeri
Üretici: Noostyche
Bellek: 2,34 GB
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Bu konuyu yazdır


Yazar: admin
09-10-2020, Saat: 00:50
Forum: Korku Oyunları
- Yorum Yok

[Resim: Resident-Evil-Umbrella-Corps-PC-vip.jpg]
Resident Evil Umbrella Corps İndir – Tam PC

Zombi oyunlarından biri olan Resident Evil Umbrella Corps PC oyununda korku, aksiyon ve heyecan dolu anlar geçirmeye hazır olun. Dünyanın dört bir yanını sarmış olan zombilerle savaşacak ve takım arkadaşlarınızla Resident Evil Umbrella Corps birlikte zombileri yok ederek dünyanızdan temizlemeye çalışacaksınız. Sahip olduğunuz birtakım techizatlar ile keskin nişancılığınızı kullanarak zombileri tek atışla öldürmeye çalışacak ve hayatta kalan insanların can güvenliğini sağlayacaksınız.


[size=undefined]
Resident Evil Umbrella Corps MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 (SP1), Windows 8.1, Windows 10 (x64 Bit)
İşlemci: Intel Core i3-4160 3.6GHz veya üstü
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX460 veya üstü
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 13 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: DirectSound uyumlu (DirectX 9.0c)

[Resim: Resident-Evil-Umbrella-Corps-PC-vip1.jpg]
[Resim: Resident-Evil-Umbrella-Corps-PC-vip2.jpg][/size]


Desteklenen Diller: Multilang
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10
Üretici:
Bellek: 3.60 GB
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Bu konuyu yazdır


Yazar: admin
09-10-2020, Saat: 00:49
Forum: Korku Oyunları
- Yorum Yok

[Resim: The-Walking-Fish-2-Final-Frontier-4.jpg]
The Walking Fish 2 Final Frontier Full İndir, Balık ve insan karışımı bir canlıdan kendinizi korumaya çalışacağınız The Walking Fish 2 Final Frontier Act 3 oyununda uzun süren uykunuzun ardından kendinizi biz uzay istasyonunun içerisinde bulacaksınız. İstasyonda kimsenin olmaması ve uzaklardan gelen garip bir kükreme sonucu bir şeylerin ters gittiğinin farkına varacak ve hayatınızı kurtarmak için uzay istasyonundan bir kaçış yolu bulmaya çalışacaksınız.
The Walking Fish 2 Final Frontier MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 (x64)
İşlemci: TBA
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: TBA
DirectX: Versiyon 10
Sabit Disk: 2 GB Depolama Alanı


[size=undefined]
[Resim: The-Walking-Fish-2-Final-Frontier-1.jpg] [Resim: The-Walking-Fish-2-Final-Frontier-3.jpg] [Resim: The-Walking-Fish-2-Final-Frontier-2.jpg]
[/size]


Desteklenen Diller: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows 10 x64
Üretici: That Fish, That Other Fish
Bellek: 559 MB
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Bu konuyu yazdır


Yazar: admin
09-10-2020, Saat: 00:49
Forum: Korku Oyunları
- Yorum Yok

[Resim: State-of-Decay-2-Juggernaut-Edition-4.jpg]
State of Decay 2 Juggernaut Edition Full İndir v1.0 Build 384867, Arkadaşlarınızla birlikte açık bir dünyada meydana gelen zombi kıyametinden sonra hayatta kalma mücadelesi vereceğiniz State of Decay 2 Juggernaut Edition oyununda medeniyeti yeniden inşa etmeye çalışacak ve önemli kararlar alacaksınız. Ekibinizle birlikte hareket ederek her birini belirli görevler verecek ve kendi üssünüzü kurarak zombilere karşı direnmeye çalışacaksınız.


[size=undefined]
State of Decay 2 Juggernaut Edition MINIMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 10 (x64)
İşlemci: 2.7 GHz Intel i5-2500
Bellek: 8 GB
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 760
DirectX: Versiyon 11
Sabit Disk: 30 GB Depolama Alanı[/size]


[size=undefined]
[Resim: State-of-Decay-2-Juggernaut-Edition-1.jpg] [Resim: State-of-Decay-2-Juggernaut-Edition-3.jpg] [Resim: State-of-Decay-2-Juggernaut-Edition-2.jpg]
[/size]


Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca
İşletim Sistemi: Windows 10 x64 ve üzeri
Üretici: Undead Labs
Bellek: 13 GB
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Bu konuyu yazdır


Yazar: admin
09-10-2020, Saat: 00:48
Forum: Korku Oyunları
- Yorum Yok

[Resim: ZombiU2.jpg]
ZombiU İndir – Full PC + Kurulum
ZombiU İndir, Londra sokaklarında ve dış dünyadan terk edilmiş yeraltı kanallarda zombi istilasına karşı kendinizi koruyacak ve istiladan kurtularak hayatta kalmaya çalışacaksınız.


[size=undefined]
Oyunun İsmi: ZombiU
Oyun Çıkış Tarihi: 18 Kasım 2012
Oyun Türü: Aksiyon, Zombi
Dil: İngilizce
Ek Dlc Paketi: Yok
Lisans: Tam Sürümdür
Platfrom: PC Bilgisayar
Kurulum Yöntemi: Repack
Crack Varmı: Evet
Boyut: 3,84 GB
Dosya: RAR[/size]


[size=undefined]
ZombiU MİNİMUM Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 (yalnızca 64 bit sürümü)
İşlemci: Intel Core 2 Duo E7300 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon II X2 240 @ 2.8 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: nVidia GeForce GTS 450 veya AMD Radeon HD5770 (1024MB VRAM)
DirectX: Sürüm 9.0c
Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
Ses Kartı: En yeni sürücülerle DirectX Uyumlu Ses Kartı
[Resim: ZombiU.jpg]
[/size]


Desteklenen Diller: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows 7 SP1 x64 ve üzeri
Üretici: Ubisoft
Bellek: 3,84 GB
[Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.][Linkleri yalnızca üyeler görüntüleyebilir. Üye Olmak İçin Buraya Tıklayın.]

Bu konuyu yazdır